| robbert a întrebat:

Cum dau fundaaaaaa?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Cocarda oranj = Răspuns câştigător = 100 de puncte.
Este un fel de "Mulţumesc". În acest fel îi mulţumeşti celui, care te-a ajutat cel mai mult, răspunsul căruia a fost cel mai bun, din punctul tău de vedere.
Când te vei hotărî, ce răspuns este cel mai bun/folositor (în mod normal ai maxim 5 zile la dispoziţie), va trebui să dai clic pe "Declară răspuns câştigător" în dreapta răspunsului preferat, iar apoi să dai clic pe "OK". E simplu.

Şi mai ceva, dacă după cele 5 zile, pe care le ai la dispoziţie din ziua în care ai postat întrebarea, nu ai ales câştigătorul, iar cel puţin un răspuns are minim 5 voturi (în total) de "inteligent" şi/sau "folositor", atunci răspunsul câştigător va fi selectat automat de roboţel TPU (în funcţie de numărul de voturi). Însă dacă nici un răspuns n-a strâns cele 5 voturi până în a 5-a zi, atunci vei putea singur să hotărăşti, când şi dacă vrei să premiezi vreun răspuns.

Citeşte şi Întrebările frecvente: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente ! O să găseşti multe răspunsuri şi aici. Succes. Numai bine.

| angel74dm a răspuns:

Aici unde am scris eu, în dreptul meu se află o fundă gri... Dacă plimbi mausul pe ea se va face portocalie... Apeşi pe ea şi gata.
P.S. Nu neapărat la mine, dă la primul care ţi-a scris...

| wintage a răspuns:

Langa raspunsul meu apare "Declara raspunsul castigator"
Doar langa raspunsul meu!
happy

| SindyR a răspuns:

Cand scrii o intrebare langa raspunsul userului apare o sunda transparenta. Dai click pe ea dai ok sau da si gata.

| denisinho32 a răspuns:

Pe chestia aia care seamna cica cu una

| Ioanaa28 a răspuns:

Langa raspuns in dreapta apare o fundita. Dai acolo si asta e! big grin

| BiBiLoVe a răspuns:

Langa intrebare in dreapta iti apare o funda.da-i clic pe ea si gata. funda?

Întrebări similare