| mayk112232 a întrebat:

Cum dau si eu de pagina originala al statului islamic din siria?

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Citeste revista lor, numita Dabiq, care apare in limba engleza si se gaseste pe net.

| dannyel86 a răspuns:

Vrei sa le spui ceva "de dulce" sau sa te alaturi lor?

Răspuns utilizator avertizat
| tehno125482 a răspuns (pentru mayk112232):

Bine ma teroristule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.diicot.ro
Le dai mesaj în care le spui că vrei și tu o vestă 'bum-bum'. La sfârșitul mesajului saluți respectuos 'Alah akbar!' O să te găsească ei în cel mai scurt timp. Sunt oameni serioși!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa dai de ei, dar stii ceva ce altii nu stiu!? Of, ti.as zice cateva vorbe, dar doar ce m.am spovedit si nu mai vreau sa pacatuiesc...

| tehno125482 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai voie sa injuri pe TPU!
asa ca mai bine nu injura teroristul

| tehno125482 a răspuns:

Sau si mai bine du-te in fata sediului diicot si striga Alah akbar!
de acolo domni de la diicot te cheama si iti spun adresa de internet a isis!