| GeoXoXo a întrebat:

Cum deblochezi o persoana de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Accesezi http://www.facebook.com/....../settings/ vine de la sine.

5 răspunsuri:
| Ricaricky a răspuns:

Intri in dreapta la Setari de confidentzialitate mai apoi jos apesi la persoane si aplicatii blocate dupa aia apesi la persoana care doresti sa o deblochezi,, deblocheaza,, si gata. Funda?

| Robby9812 a răspuns:

Pai in primul rand mergi pe profilul persoanei si sus in dreapta scrie Friends Subscribed Message si apoi apare o rotita... apesi acolo si prin mai multe optiuni iti apare report/block. Funda?

| Bud_Alin_1991 a răspuns:

Da vreau sa il deblochez

| Herghelegiu_Daniel_1981 a răspuns (pentru Bud_Alin_1991):

Nu mai am pers respectiva in lista... adica daca vreau sa o gasesc nu mai pot. stie cineva cum fac?