| Mândruț_Andrea_1999 a întrebat:

Cum decriptez un fisier winrar?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu te chinui. Programele pentru asa ceva nu decripteaza decat cele ce au pass tip 1234

| PainTech a răspuns:

Poti incerca programe gen iSunShare Password Genius pentru spargerea parolei, dar va functiona doar pentru parole simple. Daca parola are mai mult de 17 caractere ar putea dura mai mult decat varsta universului. Pentru o parola de 5-6 caractere in maxim cateva ore ar trebui sa fi gata.

| doctorandus a răspuns:

Fisierele RAR parolate distribuite prin sistemele P2P sunt o forma de spam, nu contin nimic folositor si te pun sa faci prostii ca sa le decriptezi.