| Skeletor a întrebat:

Cum devi varcolac in Skyrim V?

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Salut.Eu am devenit varcolac in Skyrim V, nu e foarte greu, urmeaza acest tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=2zAtypg5ZdQ
Bafta,e chiar super sa fii varcolac, faza naspa e ca te transformi doar o data pe zi (poti sa te transformi cand vrei tu daca faci nu stiu ce quest, cauta pe youtube.Bafta.

| GizazCraist a răspuns (pentru Assassins):

Nu e super deloc, nu ai bonusuri de la odihna si la un moment dat cand ai echipament puternic, in forma de varcolac esti mai slab
singurul aantaj la varcolac e ca esti imun la boli

2 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

E simplu. Mergi la companioni si faci misiunile de acolo, iar la un moment dat participi la un ritual.