| BlueBird a întrebat:

Cum dezinstalez skype?

7 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

laughing Control Panel-->Add or Remove Programs-->Cauti skype-->Dai pe Remove si gata-->Skype Toolbars sa-l mai dezinstalezi si pe asta

| Andr3yCzz a răspuns:

Bara de start >>> control PANEL (dreapta) >> add/remove programs (adauga / sterge programe) >> cauti Skype...si dai REMOVEwinking
Bafta!

| virusake a răspuns:

Add & remove programs => cauti programu si ii dai uninstall. tongue

| Viper_1588 a răspuns:

Control Panel==>Add or Remove Programs==>Skype==>Remove.

| RMihai a răspuns:

Din control panel ii dai remove, acum cateva zile am vrut sa-l dezinstalez si eu si sa-l instalez si nu am gasit uninstalu

| Gazdac_Anagabriela_1955 a răspuns:

Cum dezinstalez skype