| GaryOfLivia a întrebat:

Cum e cu garantia la eMag? Am inteles ca e destul de naspa pentru ca e prin depanero si dureaza mult sa-ti repare ceva.
Intreb pentru ca vreau sa iau o placa video de la ei.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Garantia e naspa la toate, ca nimeni nu vrea sa plateasca daca produsul nu e ok. Da e prin depanero si dureaza mult oentru ca service-ul lor e in Bucuresti, si dureaza pana merge si vine dar e ok.

| GaryOfLivia explică (pentru Wr3nch):

Adica dureaza mai mult de 2 saptamani, cat dureaza in mod normal?

| Wr3nch a răspuns (pentru GaryOfLivia):

La mine a durat o luna pentru un laptop, sa imi aduca incarcator.