| anonim_4396 a întrebat:

Cum e in camin la energetic, sunt oameni ok?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exact la fel, ca in toate caminele! Oamenii nu au nimic deosebit de la un camin la altul, fiecare vine cu personalitatea lui proprie!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ma refeream, daca stiti ca zona, cum sunt cei de acolo, din camin. Cam ce studentii vin acolo?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Studentii sunt oameni ca toata lumea. Fiecare vine cu educatia primita de acasa si personalitatea proprie.
Ce nu poti tu intelege, este ca toti sunt la fel, peste tot, in toate caminele, totul depinde de administratia caminului, care permite sau nu permite, anumite "destrabalari" sau "petreceri" in camin.
Unii amdinistratori sunt mai severi, altii mai putin severi si atunci impun oridne si disciplina sau nu-i intereseaza.
Deci, studentii sunt la fel peste tot!
Daca ii tii in struna si impui reguli, studentii le vor respecta, sau macar marea majoritate, dar daca nu sunt reguli impuse de Administratia caminului, atunci va fi debandada ina cel camin.