| ParradiSs a întrebat:

Cum e tr cu garantie la firmele de internet si televiziune. Dai bani inainte sa ssemnezi contractu sau dupa?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci contract inainte si după vin ei si i ti instaleaza internet televiziune si telefon fix daca ai optat pentru telefon fix si ruter.

| ParradiSs explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai bani ii dau dupa instalare s.au inainte?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ParradiSs):

După ce instalează echipa cablul atunci plătești in factura de luna viitoare, dar ca sa fi sigur, mergi la ei la firmă si întrebi acolo, si ei o sa ti dea un pliant cu ofertele lor si tarifele la instalare.