| MrFunky2 a întrebat:

Cum era acel truc in care trebuia sa scrii un numar de nu stiu cate cifre pe o foaie, iar apoi sa mergi sa scrii un numar de atatea cifre ca celelalt, iar apoi sa il pui pe altul sa scrie, dupa sa scazi din 9999 sau ceva ce a scris el,asta sa scrii tu, si in final iti da ce ai scris tu pe prima foaie.Am vazut intr-un video.Cum era?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuie nici un truc. Trebuie doar sa stii sa calculezi mental.

| tpuuser999 a răspuns:

Cred ca te referi la trucul de aici: https://www.youtube.com/watch?v=nd_Z_jZdzP4