| YoyoXender a întrebat:

Cum este posibil sa te indragostesti de cineva doar cunoacando de o săptămână mergand cu ea la munca in transport si prezenta ei care ma face cumva sa ma simt bine ( faza porasta este ea cu cineva ) prima data incepuse asa la buleala (am zis asa ca o plac doar sa scap sa rada uni colegi ca sunt singur (gen nu sunt cu niciuna)si am zis asa co o plac doar sa scap si pana la urma nu stiu ma face sa ma simt bine cand este ia prin preajma (este sevraj sau mi-a cazut cu tronc)daca daa cum pot scapa de acea senzației sa nu imi mai fie asa de naspa cand nu este ia prin preajma

3 răspunsuri:
| c0pil1n a răspuns:

Anunta-i prietenu. Te ajuta el sa scapi de ( acea senzatie)

| Ioana_Mihaela_2001 a răspuns:

Trec prin acelasi lucru si nu pot sa zic decat "treci peste". Asta mi-au zis doi necunoscuti carora le am povestit astăzi

| YoyoXender explică:

Bine data de azi imi este jenă ca i-am zis lu Maica-mea in legatura ca daa a as dori o prietena si mi-ar placea sa am si eu