| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Cum este sa locuiesti in Brasov si cum este Brasovul in general?
Cum sunt oamenii pe acolo?
Cum e viata de noapte in Brasov?
Cum sunt locuintele in general?
Sunt locuri de munca bune?
Am inteles ca sunt baieti frumosi tongue

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

E un oraș ca oricare altul rolling on the floor poate doar putin mai civilizat.

| Deserth a răspuns:

In Brasov? Ii plin de ursi nu te sfatuiesc acolo, locuri de munca, slabe sanse.Alege si tu alt oras, Bucuresti, Timisoara, Sibiu, astea mai sunt in viata

| BlackRose03 a răspuns (pentru Deserth):

Cine ti-a spus de ursi?
Ai stat o perioadă de timp mai îndelungată în Brasov si ai dat de ursi la fiecare pas?
Auzi, nu-i mai deruta pe altialtiii vorbind doar din auzite.
Stau in Brasov de cand ma stiu, călătoresc destul de des si n-am vazut niciodată aici ursi, decat la grădina zoologică.
Din care stiu nici colegi de-ai mei sau cunostinte n-au avut parte de întâlniri cu ursul.
Pe Tâmpa sunt multi din cate am auzit.Si acolo merg deseori, dar n-am vazut.
Si serios acum...Cine merge in miez de noapte acolo sa se plimbe cand ei sunt activi?
Daca nu mergi seara acolo n-ai de ce sa te temi.
Totusi daca frica nu dispare
...hei,Brasovul e mare asa ca vei gasi o locuinta la mare depărtare de Tampa unde ursii nu pot ajunge.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Deserth):

Cine ti-a spus de ursi?
Ai stat o perioadă de timp mai îndelungată în Brasov si ai dat de ursi la fiecare pas?
Auzi, nu-i mai deruta pe altialtiii vorbind doar din auzite.
Stau in Brasov de cand ma stiu, călătoresc destul de des si n-am vazut niciodată aici ursi, decat la grădina zoologică.
Din care stiu nici colegi de-ai mei sau cunostinte n-au avut parte de întâlniri cu ursul.
Pe Tâmpa sunt multi din cate am auzit.Si acolo merg deseori, dar n-am vazut.
Si serios acum...Cine merge in miez de noapte acolo sa se plimbe cand ei sunt activi?
Daca nu mergi seara acolo n-ai de ce sa te temi.
Totusi daca frica nu dispare
...hei,Brasovul e mare asa ca vei gasi o locuinta la mare depărtare de Tampa unde ursii nu pot ajunge