| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Cum fac ca pe Google Chrome sa-mi apara direct google? ca acum imi apare cv de la un joc.

Răspuns Câştigător
| rozYy a răspuns:

Dai la meniu google chrome( unealta din dreapta sus)/optiuni/elemente de baza(in stanga)/ si unde zice pagina de pornire bifezi deschide aceasta pagina si scrii adresa www.google.com funda?

2 răspunsuri:
| tHeAnGeLoFwOrLd explică:

Unde Tools?

| SookiexD a răspuns:

Dai sus la "Tools" apoi la "Options." apoi la "General" si scrie acolo "Home Page :..." acolo scrii "www.Google.ro" Funda?;;)