| Mihai_Pogan_1953 a întrebat:

Cum fac legatura prin Bluetooth dintre telefon și boxa cu Bluetooth

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând ține apăsat butonul de conectare (acesta poate fi butonul „play" sau „power on") timp de 3-5 secunde, apoi vei auzi un sunet prin care boxa te atenționează că este gata de conectare (dacă boxa are led, acesta va clipi intermitent roșu-albastru). Apoi rămâne doar să dai o căutare Bluetooth, de pe telefon și să atingi „Conectare".

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Activeaza bluetooth in telefon si iti gaseste telefonul dispozitivul

| Roxin1122 a răspuns:

Intri in setări activezi. Bluetot și oprești boxa și îți apare acolo

| Roxin1122 a răspuns:

Pornești

| QueenLove a răspuns:

Ca să te conectezi cu boxa cu bluetooth, trebuie să dai la setări la bluetooth, îl activezi și apoi trebuie să îți apare diapozitivele asociate și jos apare diapozitive disponibile. Acolo o să apare numele de la boxă.

| David_Danny_1997 a răspuns:

Un mic play prin platina cu Pink Taric ##