| Silviumber a întrebat:

Cum fac o prezentare in Microsoft word? (nu sunt foarte bun in domeniul informaticii deoarece nu am calculator decat de un an)

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

O prezentare in Microsoft word nu se prea poate, este un program in care poti scrie documente, referate, oricum, multe lucruri, tabele, etc.
Dar nu este pentru facut prezentari.
Daca vrei asa ceva, incearca Microsoft power point, probabil este ceea ce cauti.

| Silviumber explică (pentru MenInShadow):

Vreau neaparat sa fac o prezentare. Cred ca am confundat programele. Am mai spus nu sunt initiat in domeniul asta.