| Ella_3908 a întrebat:

Cum fac sa adaug fotografi fara sa creez album nou pe facebook(sa adaug tot in albumul care il am)big grin
>Funda:

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Intri pe albumul in care doresti sa adaugi poze, si o sa vezi ca sus in partea stanga(sus, langa poze) scrie "Adauga mai multe fotografii" dai click acolo si uploadezi pozele. Sper ca ti-am fost de ajutor!;*

5 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai foarte simplu,te duci acolo la photo, dai pe Upload A Photo, si iti incarci fotografiie dorite si ti le incarca tot in albumul pe care il ai

| MDLNA a răspuns:

Simplutongue.
Te duci la profilul tau ( dai clik pe nume.).
Dai cu clikul pe deasupra pozei actuale de profil si dai clik pe : change profile picture/Schimba fotografia. Si o sa iti apara fotografia nou uploadata tot in acelasi album!

| YourGirl93 a răspuns:

Pai intri in albumul ala pe care il ai si vezi ca undeva sus prin dreapta sunt 2 casute una cu tag photos si una cu add more photos. si dai pe aia cu addtongue

| Fergie a răspuns:

Buna! La poza ta de pe facebook, pe ea scrie intr-un colt, schimba fotografia. Poti alege sa faci poza cu webcamul sau sa selectezi din folder.Bafta!

| Fergie a răspuns:

Buna! La profilul tau, uiatate la poza ta si scrie schimba fotografia, si dai click acolo. Poti alege din folder sau faci o poza cu webcamul. Sper ca te-am ajutat.Bafta!