| vulpeazapezii a întrebat:

Cum fac sa apara la mozila firefox ca pagina de start google?/

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand ti se deschide Mozilla, tastezi www.google.com, sau ro, sau cum il vrei tu si, cand se deschide, ai pe undeva pe sus, o optiune "set as start page" sau "seteaza ca pagina de start". Bifezi optiunea aia si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| D9THC a răspuns:

Tools > options > (tab-ul "general") > scrii "http://google.com" la "Home Page"

| AliceHamingway a răspuns:

Pai ai acolo niste opriuni la mine m-a ajutat mama

| maraya a răspuns:

Urmeaza acesti pasi :
1.accesezi mozilla firefox
2.pe bara de sus: dai click pe "Unelte" (sau "Tools" in engleza)
3.click pe "Optiuni"
4.click pe "General"
5. Undeva scrie "pagina de start"... dupa se afla o casuta cu un link...stergi linkul acela si il scrii pe acesta : http://www.google.ro
6.dai click pe "ok"
7.inchizi fereastra si accesezi din nou mozilla firefox...

SPER CA PASII ACESTIA TI-AU FOST DE AJUTOR!

| kri5h a răspuns:

Nu merge imi apare o pagina numita search