| HISTORY_5103 a întrebat:

Cum fac sa inchid comentariile de la Youtube?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Intri pe lista de videoclipuri încărcate. Şi pe fiecare video lângă poză îţi apare modify. Dai click şi apoi în partea stângă la săgeşti opţiunile comentariilor.

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Click unde îţi apare numele de utilizator. De acolo dai click pe Videos. În lista cu video-urile care îţi apar au lângă scris Edit. Dai click şi în partea stângă la Broadcasting and Sharing options pe secţiunea Comments alegi ultima opţiune.
Revin cu un alt răspuns pentru nu aveam YT în engleză şi nu ştiam dacă te-am îndrumat bine.
Succes!