| Floryn_Florynel_1993 a întrebat:

Cum fac sa rulez the incredible hulk pe windows 7?

3 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Lai luat de pe net sau ai cd cu joc? Windows 7 e ca orice Windows jocul merge.vezi ca eu l-am jucat de 40 de ori intr-un an.ai niste misiuni grele de care nu treci din prima.da-mi mesaj si te ajut sa le treci.

| Floryn_Florynel_1993 explică (pentru Lexi888):

L-am luat de pe net cu t***nt.stiu cum e jocu l-am jucat si eu dar acum nu merge.il instalez si nu intra in el.

| Lexi888 a răspuns (pentru Floryn_Florynel_1993):

Atunci toacmqi de asta nu intra in el pentru ca windowsul nu il accepta pentru ca e pirata.t, trebuie sa iti iei cd original cu jocul, e ieftin jocul.ia-l din moll