| andreysm3ch3rul a întrebat:

Cum filmez un video cu Bandicam?

4 răspunsuri:
| Dinamovistul101 a răspuns:

Pornesti Bandicam si cand intri in joc
iti apare in stanga sus niste numere de culoare verzi cand apesi F12 se fac rosii in acel moment filmezi, iar cand vrei sa opresti apesi iar F12 si se fac numerele iar verzi laughing. FUNDA?

| andreysm3ch3rul explică (pentru Dinamovistul101):

Eu vreau sa filmez cu bandicam un video

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru andreysm3ch3rul):

La fel cand intri de exp pe yt sa vizionezi un video si e pornit bandicamu iti arata la fel si apesi F12 si inregistreaza cat doresti.

| Nita_Cristian-ionut_1996 a răspuns:

Uita-te la setari si vezi care e butonul de inregistrare/stop....la mine e F12 si la tine cred ca e la fel... dupa intri in my document si ai acolo bandicam(aici se salveaza filmuletul) si selecteaza capturare ecran