| Adrian_Ion_1995 a întrebat:

Cum gasesc cod pentru telecomanda universala pentru televizor Sony?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La a mea ţii apăsat pe tv1 tastezi 027

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal televizorul are pe spate codul langa model trebuie sa scrie si codul e din 4 sau 5 cifre nu mai stiu exact

| Neinteresant222 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/

Cauta in forumuri, cu siguranta mai sunt si altii care au problema ta. Trebuie sa citesti, deoarece e la tine telefomanda si televizorul. Compara modelele si vezi ce ti se potriveste.

| nicusor1995 a răspuns:

Salut TPU am o mica problema cum pot gasi un cod pentru televizor akai am o telecomanda universala supertel terog daca ma poti ajuta.

| LiviuF a răspuns:

Dupa mai multe incercari esuate am gasit un baiat super ok din Bacau care are un site de profil telecomenzi.tv. Acesta m-a ajutat sa gasesc o telecomanda compatibila pentru un TV Samsung. Recomand cu incredere!