| Play_Viktor_1975 a întrebat:

Cum imi creez propriul meu site dar sa nu il creez p alt site?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei sa folosesti template uri sau alte site uri care iti fac acest lucru

atunci pui mana si inveti programare web, ceva html, css

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi un domeniu.ro sau.com, si cauti o firma de host
O sa te coste intre 10-20 euro pe luna cu tot cu host
Gratis n-ai sa poti, orice ai face

| userul7200 a răspuns:

Inveti Web Programming

| Andreea213 a răspuns:

Daca vrei gratis, trebuie sa iti faci cont pe alt site. eu folosesc Blogger, am incercat si pe Wordpress, dar mi se pare mai complicat. Si pe Blogger trebuie sa iti dai seama de cateva smecherii, de exemplu, eu nu pot pune la sablonul blogului o imagi9ne, pentru ca arata jalnic, dar in rest sunt multumita.

| GlowingShadow a răspuns:

Cel mai simplu, fa-ti un cont Hostgator.
https://www.hostgator.com/
Acolo iti poti cumpara domain (nume site cu.com,.net etc. la sfarsit), hosting si multe posibilitati de platforme gratis (Wordpress inclus).
Sunt super ieftini si au servicii bune. Poti face un site pe platforma Wordpress in cel mult 5 ore (gasesti sute de teme frumoase gratis si pe net), ar fi cea mai simpla, rapida si ieftina optiune.