| Romila_Carmen_Angelus_1966 a întrebat:

Cum imi fac cont cinemagia?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din pacate cinemagia este un site de rahat care accepta noilor utilizatori sa se logheze cu contul de FB sau google ori Microsoft, nu sunt de accord prin aceste metode atata timp cat orice utilizator priceput iti poate sustrage aceste date de inregistrare prin metode de sniff.
Cea mai sigura metoda de creare a unui cont pe un site ramane cea prin care te inregistrezi cu e-mailul si apoi primesti un link de validare pe email...deci cinemagia si cinemarx sunt PRAF nu le recomand sub nicio forma!

| GabrielGL a răspuns:

Https://auth.cinemagia.ro/login/? mai simplu de atata

| Simpatic a răspuns (pentru GabrielGL):

Omul a intrebat cum isi face cont nu cum se autentifica. Tu poti sa iti creezi un cont nou pe cinemagia daca nu ai deja unul existent fara sa te loghezi cu Facebook, google sau Microsoft? Ideea este ca inainte pe orice site/forum iti creai cont cu contul de email acum s-au smecherit adminii si pun pluginuri sa te conectezi cu conturile de retele sociale.

| Cristi_Ciubotaru_1998 a răspuns:

Conectează-te la fecebook boss