| 50Cent50Cent a întrebat:

Cum imi pot da seama daca telefonul meu e fake sau e original. Vorbesc despre Nokia 2700 Classic. L-am luat de la Vodafone la liber in cutie cu tot inclus.

4 răspunsuri:
| SakuraXD a răspuns:

Pai depinde si cum arata, pentru ca am avut o colega de clasa care a avut Iphone (dar chinezarie dinaiaXD pentru ca touch-ul era nasol, si avea taste) si nu avea meniu de Iphone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca l ai luat la cutie de la Vodafone de ce te mai indoiesti daca este fake?

| prok88 a răspuns:

De obicei telefonele fake steluta ( * ) are 6 colturi la telefonele originale are 5 bafta

| k1 a răspuns (pentru prok88):

Nai habar!