| marian450018 a întrebat:

Cum imi pot dezactiva facebook-ul?big grin

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://www.ecursuri.ro/......ebook.html
Dacă vrei doar simplu să-l dezactivezi,fără să-l stergi definitiv,procedezi aşa:intri pe cont, şi în colţul din dreapta sus, dai click pe săgeata de lângă acasă(îţi apar mai multe opţiuni, alegi dezactivează contul, şi atât)

| LexiLaveil2 a răspuns:

In dreapta sus, langa "acasa" ai un triungiulet. Dai clik pe el, Setarile contului, apoi selectezi in stanga securitate, si ai sub setarile de securitate "dezactivarea contului".Dai clik, apoi selectezi la motive pentru dezactivare (de obicei se selecteaza "temporar.revin" acum tu selectezi ce vreihee hee ), Dai confirma, scrii adresa de email si parola si s-a dezactivat.

In momentul incare vrei sa intrii din nou, scrii adresa de email si parola si se activeaza automat.

In momentul in care e dezactivat, profilul tau a disparut. Nu te mai gaseste nimeni.big grin