| Ionatan_Lozneanu_1996 a întrebat:

Cum imi pot recupera parola de la email,am ca securitate doar intrebarile, si nu le mai stiu..hack ceva? sau cum?

1 răspuns:
| EraserHead a răspuns:

Nu merge cu nici un hack dude si nu pune pe nimeni sa ti-l faca.
Intri in google>da-i pe "Gmail" in drepta sus>Iti va scrie sa adaugi un cont, da-i pe el>scrii email-ul>orice parola>dupa iti v-a trimite un cod pe numarul de telefon>si il introduci>schimbi parola si gata.

Daca nu merge uita-te pe Youtube la alte tutoriale. Nu folosi aplicati pentru ca o faci degeaba, poti sa o rezolvi foarte usor si fara.