| Mari2004 a întrebat:

Cum imi pot schimba data de nastere pe Facebook?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Incearcand sa o schimbi le spui calr ca ori nu esti tu, ori este un cont fals.
Si asta este simplu si logic, un om are doar 1 singura data de nastere, care nu se poate schimba.

| Mari2004 explică (pentru Violleta2022):

Eu vreau sa imi pun data mea adevarata de nastere! pe aia a pus-o fratele meu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mari2004):

Atunci declara ca contul ala nu este al tau si FB il va inchide, urmad ca tu sa-ti faci un alt cont, cu datele tale reale.

| Alindinu472 a răspuns:

Intri pe profil dai la "editeaza profilul" dupa intri la "editeaza profilul din sectiunea despre" dai in jos pana la informatii generale si dai editeaza

| Ione91 a răspuns:

Din pacate nu poti. Eventual daca iti faci alt Facebook.

| Diaculous a răspuns:

Intai intrii pe profilul tau de Facebook. (dupa ce te-ai conectat, evident) Daca ai Facebook-ul in engleza, apasa unde scrie About. Apoi, in stanga vei avea mai multe variante. Da pe Contact and Basic Info. Acolo vei gasi Birth Date si Birth Year. Sper ca te-am ajutat. happy