| DaniCris a întrebat:

Cum imi pot schimba fotografia de la canalul de youtube? Dar backround adica sa pun o poza?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe youtube si da click in dreapta sus pe sageata de langa poza ta si apoi click pe Setari -> in pagina care se deschide vezi ca sub poza de profil ai -> Schimbati -> aici schimbi poza de profil.

Pentru schimbarea background-ului da click tot pe sageata din dreapta de langa poza si apoi click pe ->Canalul Meu -> click pe Setarile Canalului (stanga sus)-> la Fundal alege o imagine din pc pentru fundalul canalului tau.
Succes!

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Intri in setari Youtube apoi dai la setari imagine si selectezi fisierul apoi salvezi.