| MonyMoniq a întrebat:

Cum imi pot schimba numele pe facebook?

Răspuns Câştigător
| bluuuu a răspuns:

Dai la sageata aia din coltul dreapta sus acolo unde scrie deconectare, setari confidentiale.etc.Thu dai setarile contului. Acolo iti apare numele tau pe care'l ai pe fb. adresa de e-mail.etc. thu dai acolo unde e numele tau si ai in dreapta lui etiteasa (schimba) dupa ce ai dat acolo scrii la name. si nu e neaparat sa scrii in chenarul ''optional'' dupa ce ai terminat acolo jos scrie passwoed (parola) iti scrii parola ta de pe fb dai salvare si gata! bafta

3 răspunsuri:
| Lungu_Raluca_1976 a răspuns:

Mersi, eu am reusit sa-l schimb!

| Alexandra_Sanda_1998 a răspuns:

Dai la sageata aia din coltul dreapta sus acolo unde scrie deconectare, setari confidentiale.etc.Thu dai setarile contului. Acolo iti apare numele tau pe care'l ai pe fb. adresa de e-mail.etc. thu dai acolo unde e numele tau si ai in dreapta lui etiteasa (schimba) dupa ce ai dat acolo scrii la name. si nu e neaparat sa scrii in chenarul ''optional'' dupa ce ai terminat acolo jos scrie passwoed (parola) iti scrii parola ta de pe fb dai salvare si gata! succes