| Sophie90 a întrebat:

Cum imi pot schimba pagina de facebook, sa fie la fel ca inainte? Precizez ca imi apare in noua forma, cea in care apar evenimentele in ordine cronologica.

Răspuns Câştigător
| cosminc a răspuns:

Vreau sa te informez ca nu merge sa o schimbi la loc... Facebook a pus asta sa fie PERMANENT.

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
Din pacate nu se mai poate sa il schimbi, odata activata cronologia, nu se mai poate dezactiva!
Nu are rost sa mai incerci! E putin cam nasol, stiu, dar asta este!
Poate o sa faca ei ceva mai incolo, nu se stie, asteptam tongue

| superdorex a răspuns:

Din pacate nu se mai poate in curand toti vor avea paginile asa...e de la cei care conduc Facebookul!

| Utanu_Utu_1990 a răspuns:

Normal