| oldschoolrom a întrebat:

Cum imi pot schimba parola la contul meu de Facebook, daca nu mi-o mai stiu, dar nici pe cea a email-ului meu cu care mi-am facut contul?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Daca ai bagat un numar telefon, atunci cand iti schimbi parola, poti seta sa nu-ti trimita pe mail ci pe telefon.

Daca nu ai bagat un numar de telefon, atunci te sfatuiesc sa incerci sa schimbi parola de la e-mail. happy Aia sigur o sa mearga.

| blond1x a răspuns:

Dacă ai asociat numărul de teledon facebookului, atunci poți să o resetezi prin intermediul acestuia dar, dacă nu ai sau din alte motive atunci poți să-l dai furat, cu ajutorul unei camere faci poza la buletin și le-o trimiți, și completezi cu ce mai zice acolo!