| Notty a întrebat:

Cum imi pot schimba varsta pe facebook? fundita :*

Răspuns Câştigător
| angel137 a răspuns:

Pai intri pe profilul tau de facebook dai la datele personale (scoala, domiciliu, familie din astea) siin dreapta sunt informatiile de baza si dai la editare si de acolo poti sa iti schimbi data si anul nasterii... sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Intri pe profil,dai click pe "Actualizează Informațiile", apoi la "Informațiile de Bază", click pe "editează", faci modificările de rigoare, apoi salvezi.Asta e tot.winking