| viviana269 a întrebat:

Cum imi pun poze de pe tel pe calculator?
fara bluetooth ca nu am...
...am cablu de date...

Răspuns Câştigător
| LucianaGirl99 a răspuns:

Pai trebuie sa vezi ce program foloseste telefonul tau,sa-l descarci(asta doar daca vrei sa-ti pui jocuri pe el de pe Samsung Apps,Android Market,etc. sau daca nu,pur si simplu conectezi telefonul la calculator prin cablul de date, intri pe My Computer si o sa vezi ca iti apare numele telefonului tau de exemplu : Wave 525, dai pe el si iti pui imaginile la imagini, etc.

P.S. daca ai si cartela de memorie va trebui sa selectezi locul unde vrei sa-ti pui imaginile sau altele ( pe telefon sau pe cartela de memorie ).

| Exxtremus a răspuns (pentru LucianaGirl99):

Nu intelegi. Ea vrea de pe tel pe coomplaughing

5 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Cu ajutorul cablului de date conectezi telefonul la calculator. Dupa ce le-ai conectat, intri in My Computer si o sa ai mai in jos un ''removable disk" sau ceva de genul. Intri acolo si o sa vezi tot ce ai pe telefon. big grin

| viviana269 explică:

Mersi mult nu mai am nevoie de nimic amu stiu

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Poi ar trebui sa-mi spui ce windows ai pentru c eu am 7 si ar mai trebui sa-mi spui si ce telofon ca sa te ajut...

| Razvan_Cosuleanu_1997 a răspuns:

Ar fi o solutie.
Pui cablu de date in unitate dai la My Computer si iti apare numele telefonului tau dai clik pe nume si acolo iti va aparea : Imagini, Muzica etc...