| Andaw a întrebat:

Cum incarc un fisier pe deviantART? Ca cand dau pe browse mi se actualizeaza... Fuunda

4 răspunsuri:
| nuarde a răspuns:

Prima oară trebuie să inveți să te exprimi correct! Că cănd dau, nu există! Faptul că scrii aiurea denotă faptul că ne tratezi pe toți de sus! Învață să scrii cum trebuie, și vei vedea că îți vor răspunde mulți!

| Andaw explică (pentru nuarde):

In primul rand! Nu sunt din Romania! Sunt din Franta! Si nu am invatat sa scriu!

| nuarde a răspuns:

Ok. Te înțeleg perfect. Eu tocmai asta ți-am recomandat, să inveți limba romana! laughing

| Andaw explică (pentru nuarde):

...e mai greu sa stii