| alinush_3652 a întrebat:

Cum incarc un Nokia 2700 classic cu cablu de date? >>>>Funda

Răspuns Câştigător
| Syto a răspuns:

Pai bagi cablul de date in pc si dupa conectezi telefonul cu mufla sau ce o fi ala.si il lasi sa stea pana se incarca, daca vrei sa vezi ca se incarca uita`te la bateria aia de sus de pe display de la telefon:]

2 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Il bagi in calculator laughing, mai intai sa instalezi driver-u de la cablu de date

| HashChocolate a răspuns:

Tine pcu aprins, baga cablu de date in pc si mufa in telefon, si astepti sa ti se incarce