| stefania2011 a întrebat:

Cum instalez flash player?

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Foarte simplu il iei de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ si dai dublu click pe el dupa care dai click pe run bifezi cazuta care apare acolo si dupa care trebuie sa dai close dupa ce se incarca

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In momentul in care il descarci te ghideaza sa il instalezi.

| eupufosenia a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/ si dai dublu click pe el dupa care dai click pe run bifezi cazuta care apare acolo si dupa care trebuie sa dai close dupa ce se incarca