| Adyy5 a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti depresiv?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti dai seama daca esti fericit?

| AlexCristi97 a răspuns:

Cum iti dai seama ca ai o stare? Gen fericire, tristete, melancolie? Asa iti dai seama si ca esti depresiv. Este o stare specifica de tristete care apare zilnic, pe o perioada mai lunga, de obicei cand esti singur.

| annneamary a răspuns:

Atunci cand gandurile tale sunt mai mult negative, cand starea ta generala este un proasta, cand simti o presiune ce te copleseste fara motiv, cand simti nevoia sa plangi fara motiv...

| Tăpălagă_Sergiu_1999 a răspuns:

Daca imi dau un pumn in fata si ma doare, sunt prea puternic sau prea slab?