| Socea_Rares_1990 a întrebat:

Cum iti faci un blog public pe care poti posta texte si poze, dar gratis. si sa ai vizitatori(followers).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor e wordpress, dar varianta gratis nu poate fi monetizata. In schimb, pe blogger poti face bani prin intermediul Adsense, dar e mai nasoala platforma.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai mai multe varianta. Fie optezi pentru o solutie online gen blogspot sau wordpress si iti faci un blog pe un subdomeniu al lor, fie iti iti un host, iti cumperi un domeniu si iti creezi propriu blog (de obicei instaland o tema ).

Vizitatorii in ambele cazuri ii aduci tu in functie de cat de bine faci SEO pentru site ul respectiv

| urseyul a răspuns:

Iti recomand wordpress