| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

Cum iti poti schimba numele si poza de profil pe TPU? funda happy

Răspuns Câştigător
| ໓iჯყ a răspuns:

In stanga ai o optiune unde scrie editare profil...Acolo pe poti face pe amandoua! Bafta!

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numele de utilizator il schimbi intrand la Editare profil si la Nume public(username) stergi vechiul nume si scrii noul nume si apoi dai Salveaza profilul. Poza o schimbi procedand exact cum ai facut cand ai pus-o pe prima si dai din nou Salveaza profilul, tot din Editare profil. Succes si numai bine!

| yonutz1 a răspuns:

In panoul de control din stanga de pe site dai EDITARE PROFIL.

| xCatastrophe a răspuns:

In dreapta ai niste optiuni acolo unde te loghezi si dai editare profil si ai sa-ti dai seama

| anonymousxD a răspuns:

Intri la "editare profil" apoi vezi acolo ca sunt scrise datele tale si ti le schimbi.
Sper ca te-am ajutat :*

| Mangustă a răspuns:

Cred ca e destul de explicit;) http://i.imgur.com/1YK6G.png
Mult succes!

| SuntUnCartof a răspuns:

Dai la Editare Profil
la numele de utilizator iti vei da seama iar schimbarea pozei dai mai jos pana gasesti unde sa dai click sa iti alegi poza

| Fanatic a răspuns:

Dai la editare profil.

| Mikaela a răspuns:

Pey dai la editare profil (unde este in stanga ) si acolo poti sa iti schimbi numele si poza. Good luckhappy

| VampDiaries a răspuns:

Uirare in stinga. aici este vizualizare profil, editare date logare, tu alege editare profil. Acolo iti scrii numele si iti schimbi poza, iti schimbi e-mailul si chestii din astea. Sper ca te-am ajutat. Scces

| Yukidaruma a răspuns:

Te duci in dreapta si dai la editare profil, si vezi ca o sa apara acolo nume public is iti pui numele care il vrei si joc de tot o sa-ti de cum sa-ti schimbi imaginea, cand termini dai salveaza profilul si gatawinking

| euzictutaci a răspuns:

Buna! Pai in partea stanga ai un chenar unde scrie: Vizualizare profil, Editare date logare etc. Tu trebuie sa dai clik pe ''Editare profil'' si de acolo este f simplu!winking Daca tot nu te descurci contacteaza-ma printr-un msj privat big grin!

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Buna...pai te duci acolo unde scrie Logat ca Elly[in cazul meu].si dedesubt e vizuale profil. editare de logare si editare profil.te duci la editare profil si iti apare acolo numele si poza...le alegi tu si dai save

| Ecaterina96 a răspuns:

Dai la editare profil si vezi ca ai la inceput username si ultima cu schimbarea pozei apoi la poza dai browse

| Cosmin65 a răspuns:

In stanga, iti arata ''Logat ca MiSuKiN'' in cazul tau, daca te uiti putin mai jos vezi ''Vizualizare profil'' ''Editare date logare'' ''Editare Profil'' Tu selectezi editare profil si iti arata acolo optiunile.

| Anonim20133 a răspuns:

Numelenu poti fa.big grin