| MichaelD a întrebat:

Cum poate disparea "singura" una sau mai multe postari de pe pagina personala de Facebook?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai hai sa-ti explic:
Deci vezi ca atunci cand iti deschizi pagina ta de facebook, sub tinmeline este acel patratel in care sunte informatii gen: locul nasterii, unde locuiesti acum, cate limbi stii, relatiile si asa mai departe.
Sub acel patratel este un cuvant in albastru ''Despre'' si apesi pe el.
Ti-se va deschide o pagina cu toate setarile tale. La patratelul in care iti arata starea ta ( intr-o relatie, singura, casatorita, etc. ) ai un mic patratel alb pe care este desenat un glob pamantesc. Apesi acolo si ti-se vor lista niste optiuni gen: public, doar prietenii, doar tu, personalizat.
Tu, daca iti doresti ca starea ta sa nu fie vizibila adica ca esti singura apesi pe personalizat. La restul este la fel, daca vrei sa-ti apara acolo sub timeline patratelul ala cu alte informatii despre tine faci la fel.
Sper ca te-am ajutat. Succes!

| MichaelD explică (pentru Konata):

Thanks.Nu e chiar ce am intrebat dar e ok.

| Konata a răspuns (pentru MichaelD):

Asta e. Eu asa am inteles. happy