| RewerDivli a întrebat:

Cum pot afla adresa unei persoane? Ii stiu data nasterii, numele si judetul. Am mare nevoie, multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Evidenta Populatiei din orasul tau.Noi nu avem de unde sti asemenea detalii.

| albastrualb77 a răspuns:

Da intr-adevar la evidenta populatiei trebuie sa mergi dar nu cred ca te vor ajuta nici ei...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Serviciul de "Evidenţa Populaţiei" ( de la Poliţie/Primărie ) = S.P.C.L.E.P. - Serviciul Public Comunitar Local de Evidenta a Persoanelor are aceste informaţii!
Dar NU ţi se dau decât în cazuri ( sau din motive ) bine întemeiate!

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la poliție cu adresa și îți vor da mai multe detalii polițiștii.

| neutrino a răspuns:

Vezi o carte de telefon!

| dannyel86 a răspuns:

Evidenta populatiei te-ar putea ajuta, dar din motive temeinice.
Cred ca trebuie sa existe relatie de rudenie intre voi, pentru ca autoritatile publice sa-ti furnizeze astfel de informatii. Baza lor de date nu este publica.