| Eşarfăăă a întrebat:

Cum pot afla câte vizualizări are blog-ul meu?
Mulțumesc anticipat.
Dau și fundiță, dacă vă încălzește cu ceva.

Răspuns Câştigător
| Gabiii a răspuns:

Cand intri pe blog dai la statistici si acolo vezi cate vizualizari ai pe pagina si la ce ora!winking

4 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Poti sa afli prin adaugarea unui monitorizator de vizitatori online şi analize statistice a traficului web în timp real.

_________________________________________

jocuri hd online www.games-hd.com

| jocuri888 a răspuns:

Daca ai blog pe blogspot vezi ca ai acolo in panou ramura statistici iar daca folosesti alt serviciu gratuit de blogging sau lucrezi pe hostul tau cu o platforma de blog poti sa folosesti un contoar de vizite( google analytics; wta; gtop; wtstats etc.) care se foloseste foarte usor, este nevoie sa iti faci un cont pe unul dintre aceste siteuri si apoi sa implementezi in blogul tau pe toate paginile un cod javascript, html sau php.

| Eşarfăăă explică:

@ Gabiii, răspunsul tău a fost scurt și cuprinzător. Mulțumesc.
@ Restul, m-ați aburit mai mult decât să mă ajutați, dar mulțumesc mult și vouă.

| SoulHealer a răspuns:

Trebuie să-ţi pui pe site un html code de la gtop.ro sau orice alt site de contorizare. Te poţi înregistra pe gtop.ro, îti introduci link-ul blogului, îţi activezi accontul, pui codul html care ţi-l dau cei de la gtop pe blog şi aştepţi 24 de ore să ţi se activeze contul.

Mult succes.