| punished a întrebat:

Cum pot afla cine ma suna cu numar privat?

2 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Salut. nu poti sa faci asta decat prin intermediul politiei dar nu cred ca vrei asa ceva, insa e o posibilitate de a scapa de ei sa nu te mai sune cu privat daca ai telefon cu Android descarca de pe google play aplicatia Mr.Number cu ea poti bloca sa te sune nr private

| lenesoi a răspuns:

Ba poti daca te suna cineva cu nr privat inchizi telefonul si acel tip sau acea tipa daca te mai suna cu nr privat intra casuta tie iti va aparea apel pierdut cu acel nr dar nu merge la ori ce telefon la foarte putine nu stiu daca si tie sa mai este varianta cu un program care faci cont conectezi telefonul la pc si... iti spun eu ca e prea complicat pierdere de tim si nu se merita:d sper ca te-am ajutat