| adriana543768654567895334 a întrebat:

Cum pot afla parola de la messul cuiva. Stiu ca nu se poate cu program. Dar cu ceva de la profilul lui, date personale ceva. Multumesc.
Si daca nu se poate nici asa, explicati-mi mai detaliat de ce nu se poate.
Multumesc Anticipat.

6 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Prietenu` nu? :''>

Răspuns utilizator avertizat
| Allex7 a răspuns:

Buna adriana, ceea ce ai scris mai sus nu este posibil adica de aflat id lui. Doar in cazul sa o ghicesti ceea ce e imposibil de realizat, programe nu sunt daca cunosti tu pe cineva cine e in gradul de a sparge o parola mai zic... Eu zic sa-l ierti pe cel ce vrei sa-i spargi parola si sa nu fii dura cu el laughing O zi buna

| roxyS a răspuns:

Doar un profesionist o poate face.Nu incerca metode false deoarece iti pot afla altii parola sau iti poti sterge id si parola ta de messenger.

| prye a răspuns:

Se poate DAR trebuie sa stii toate datele de cont ale persoanei respective...Have A Nice Day

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate afla parola cu ajutorul unui program, ip respectivului si multa rabdare a si sa speri sa nu foloseasca un bun antiviruswinking