| Luminita_Bonta_1974 a întrebat:

Cum pot afla parola mea de email?

Răspuns Câştigător
| Luminita_Bonta_1974 explică:

Sistemul lor e facut asa in cazul in care parola e furata, aceasta sa fie schimbata. E neaparat necesar sa schimbi parola daca ai uitat-o.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

1. Apesi pe "am uitat parola" si o sa o poti reseta prin telefon sau email de recuperare ( daca ai pus asa ceva ).
2. Daca nu ai acces la niciuna din optiunile de mai sus, o sa ti se puna niste intrebari ( cand te-ai conectat ultima data, cu cine si cand ai vorbit, etc. ). Daca raspunzi corect (cat se poate de exact) e posibil sa primesti contul inapoi. Aceasta din urma e valabila doar in cazul Gmail din pacate.

| Luminita_Bonta_1974 explică (pentru PainTech):

Bun, dar eu nu vreau sa-mi schimb parola, numai sa mi-o aflu.

| Luminita_Bonta_1974 explică (pentru Luminita_Bonta_1974):

Sistemul lor e facut asa in cazul in care parola e furata, aceasta sa fie schimbata. E neaparat necesar sa schimbi parola daca ai uitat-o.

| Victoria18 a răspuns:

O resetezi prin numarul de telefon (daca ai pus la email numar de telefon).

| Luminita_Bonta_1974 explică (pentru Victoria18):

Dar nu vreau sa o schimb, numai sa mi-o cunosc...