| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot avea acces la un cont de yahoo mail daca nu mai am Nr de telefon de pe care am făcut contul? Cu parola nu merge, trebuie neapărat cheia de yahoo care o trimite pe Nr de tel

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu mai poti face nimic daca nu iti apar si alte optiuni, intrebari sau sa iti vina pe alta adresa de email

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Nu apare absolut nimic, decât Nr acela de tel pe care nu-l mai folosesc. Deci e compromis contul?

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La registrare ti-a cerut si o adresa de e-mail alternativa. Poti cere codul la aceea adresa.
Daca n-ai mentionat e-mail alternativ, de siguranta, atunci ia-ti adio de la acel cont.

| gelu1970 a răspuns:

Nu poti. sunt niste cretini cand e vorba de a recupera contul.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu ai introdus acolo nici o intrebare de securitate contul este pierdut, asta daca nu cumva poti recupera numarul de telefon.

| Lavric_Gheorghe_1939 a răspuns:

Nu ma pot conecta la yahoo.com fr ce?