| Daniella_Manea_1967 a întrebat:

Cum pot debloca contul yahoo dacă vreau sa îmi păstrez aceeași parolă?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

In ce fel e blocat contul tau yahoo? Te obliga sa iti schimbi parola ca sa poti intra pe el? Daca e asa, incearca sa intri pe optiunea de schimbare a parolei si sa setezi aceeasi parola. La mine a mers si mi-a acceptat-o.

| kasyame a răspuns:

Bună! Am avut aceeaşi problemă, dar am rezolvat-o foarte simplu!
Alege opţiunea cu numărul de telefon: introdu nr. de tel şi aşteaptă până când vei vedea pe ecranul telefonului butonul de acceptare a conectării pe un alt dispozitiv!
Nu uita, trebuie să fii conectat pe adresa de email şi pe telefon!
P.S.: de fiecare dată când te vei conecta trebuie să fii atent la telefon, pentru a putea accepta conectarea.