| JuneRain a întrebat:

Cum pot face ca o persoana sa nu se mai poate loga pe facebook, adica sa-i blochez contul¿funda

5 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Tu nu poti face asta, decat cei din echipa facebook-ului.

| georgiana967 a răspuns:

Nu ai dreptul sa faci asa ceva, daca te deranjeaza pe tine il poti bloca si nici profilul nu o sa ti-l mai gaseasca

| badboy18 a răspuns:

N-ai cum tongue

| MadalinStoicescu a răspuns:

Nu se poate asa ceva, doar daca vrei sa-i stearga o poza care are un caracter vulgar, e o poza de a ta.contul il sterg doar cei de la facebook daca considera ca e ceva neinregula.

| JuneRain explică (pentru MadalinStoicescu):

Daca ii raportez contul, cei din echipa facebook ii poate sterge contul daca gaseste ceva neinregula¿