| Amoniac a întrebat:

Cum pot face o pagina pe facebook?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Uite aici pas, cu pas
http://solutiipc.ro/516/cum-se-creeaza-o-pagina-facebook/
Bafta

10 răspunsuri:
| xKathrinexD a răspuns:

Iti faci un cont, incarci fotografii, iti faci prietenii...

| Alecs9816 a răspuns:

Intri pe www.facebook.com si jos acolo scrie "creea cont nou" sau daca e in engleza scrie "sing up" iti bagi datele care ti se cer acolo si dai LOG IN...asta e tot:D.Bafta

| Azazell a răspuns:

Scrii pe google :www.facebook.com,intri acolo iti bagi datele (mailul etc ) si gata ai facebook!

| irinathuglife a răspuns:

Ca sa iti faci o pagina pe Facebook, intri in contul tau si in josul paginii dai click pe "Create a Page"

| Belieberbelieveinbieber a răspuns:

Scrii la campul de scris: Parerea lui Meme.click pe primul rezultat o sa iti apara in dreapta: creeaza o pagina!
SUCCES!

| Morutan_Lorenna_1996 a răspuns:

Cum se poate face

| Lungu_Marius_1998 a răspuns:

Ccf

| FLORINBERTUTA1967 a răspuns:

Cum pot face o pagina facebook?