| AlexSadik a întrebat:

Cum pot face rost de heliu sau de sulfura hexaflorida?(am vazut heliu ce efect are si cealalalt gaz are efect invers) Heliu face vocea subtire am vazut odata cand erau campaniile si la PSD parca era baloane cu heliu... SI A FOST EXTRAORDINAR DE AMUZANT cand am tras in piept

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate provoca asfixia.
Te pasionează ceva care nu se găsește în comerț, el are utilitate strictă. Cei care îl manevrează au autorizații speciale de la organele abilitate ale statului pentru folosirea lui.
Citește aici și documentează-te: http://www.arpmnv6.ro/subst_chim_pericol.htm
Nu te juca cu focul că arde!
Pa, pa.

| VictorRecords a răspuns:

Iti dau eu. Cat vrei? Baga-ma la prieteni.

| VictorRecords a răspuns:

Iti dau eu. Cat vrei? Baga-ma la prieteni.